Marka Hall No1 swój oficjalny debiut zanotowała na Polskim rynku w 2017 roku, po poprzedzającym jej powstanie, wieloletnim procesie transformacji wizji w rzeczywistość. Coś, co namacalne. Myśl, jaka przyświecała przy jej budowaniu to przede wszystkim „Pasja tworzenia i chęć nieustannego kreowania nowego i unikatowego. Rozwój”. Unikania jakichkolwiek półśrodków i kompromisów, które mogłyby się przekładać na bylejakość. Bylejakość w DNA marki nie istnieje. Ani teraz, ani w przyszłości.

Hal No1 to nie tylko kamienica. Nie tylko miejsce. To idea, która dzięki ludziom przekształcona zostaje w przestrzeń która nie definiuje człowieka poprzez pryzmat jego wyznania, pochodzenia , orientacji czy koloru skóry. Tu myśl rodzi działanie, a praca staje się kunsztem, manufakturą. Bezwzględnie Nieprzypadkowe jest zatem miejsce w którym mieści się główna siedziba- Szczecińskie Podzamcze. Starówka. Jesteśmy urbanistycznie pierwszą strefą „art-beauty” w lewobrzeżnej części miasta. To zobowiązuje!

Oferować jak najwięcej, zaskakiwać, umożliwiać odwiedzającym nas obcowanie z kulturą i sztuką. Wprowadzać ich w świat, którego być może dotychczas nigdy nie doznawali poprzez organizacje wernisaży, pokazów fryzjerskich, mody, koncertów czy spotkań towarzyskich na których celebrowane jest piękno pod różnymi jego postaciami. Świat, który jak się okazuje może być dla każdego na wyciągnięcie ręki…

Zechcesz spróbować?