HNo1 strefa BEAUTY

Hall No1 ma wiele postaci…

Jedną z nich jest nasza strefa BEAUTY w której oferujemy Państwu usługi z zakresu fryzjerstwa, make up-u, czy medycyny estetycznej świadczone na najwyższym poziomie przez wykwalifikowaną kadrę Hall No1 Team.

FRYZJERSTWO, MAKE UP

Nasi specjaliści pomogą każdemu w wyborze odpowiedniej dla niego fryzury i dopasują najlepszą z możliwych koloryzacji włosów. Do dyspozycji macie Państwo każdego z 3 naszych reprezentantów kunsztu fryzjerstwa- Radosław Ross, Katarzyna Bujniewicz i Kamila Skrzypczak. Jeśli planujecie wielkie wyjście i efekt WOW zadbamy także o Wasz całościowy wizerunek w formie make up-u który wykona dyplomowana kreatorka wizerunku Justyna Dobryniewska, i upięcia czy fryzury okolicznościowej z pomocą naszej stylistki fryzur- Katarzyny Bujniewicz.

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Marzysz o makijażu stałym? Gdzie nie będziesz musiała co rano poprawiać swojej urody? Nic bardziej prostego! Zajmujemy się również makijażem permanentnym na sprzęcie obecnie najlepszej jakości. Przeprowadza je nasza linergistka, Agata Szuringer, nieustannie podnosząca swoje kwalifikacje.

MANICURE

Zwieńczeniem i dopełnieniem całości może być również manicure hybrydowy wykonany na 1 poziomie w naszej kamienicy.

Nie współpracujemy z żadną z firm ”na wyłączność”. Dlaczego?  Wszystko po to, aby móc nieustannie poszerzać i selekcjonować produkty jakościowo najlepsze dla każdego z Was. Nikt nie jest najlepszy we wszystkim, a jeśli mówi Wam że jest, to znaczy że najlepszy jest w niczym.

Jeśli jest jakiś zabieg, którym jesteś zainteresowana a którego nie wymieniliśmy, zadzwoń do jednego z naszych specjalistów. Postara się rozwiać Twoje wątpliwości.

ART.

Sztuka jest z nami bliżej niż myślisz! W naszym salonie przestrzeń zapełniamy obrazami, niekiedy rzeźbami które zwykle są możliwe do nabycia. Gościnnie mieliśmy już okazje współpracować z takimi artystami jak: p. Roman Choinka, Izabella Kołwzan czy Katarzyna Gniadek.