Z miłości do obrazu, do dźwięku, do szeroko pojmowanej sztuki. Do ludzi. Jeden duch w ciałach dwóch…

Nazywa się art. Hall No1 art.

Tak jak w Hall No1 od początku swojej działalności staramy się zacierać utarte schematy i granice, tak owych granic nie zna też sztuka widziana oczami Hall No1 art.

Wspólnie z Wami chcemy odkrywać co nieodkryte, dotykać co poza zasięgiem rąk, usłyszeć choćby milczenie, i widzieć co niewidoczne. ART przeobraziło się z marzeń w działanie. Świat ART to sztuka współpracy. To właśnie dla Was współpracujemy tylko z najlepszymi.

Jako agencja artystyczna, podjęliśmy wyzwanie jakim jest sprostanie oczekiwań najbardziej wymagających odbiorców. Nie segregujemy nikogo ze względu na upodobania do określonego rodzaju muzyki, artysty, sali koncertowej czy galerii.

Śledząc nieustannie zmieniający się rynek kulturalno – muzyczny, chcemy być z Wami wszędzie tam gdzie jest choćby najmniejsze zapotrzebowanie na ART. Zaczynając od klubów studenckich poprzez amfiteatry kończąc na największych halach, prezentując tam twórczość zarówno artystów niszowych jak i najpopularniejszych gwiazd muzyki.

W każdym przypadku zapełniając widownię po brzegi. Bezwzględnie! Nie oceniaj książki po okładce, mówili. Teraz już możesz. Jesteśmy tym, co widzisz. Niemożliwe nie istnieje. Nie w strefie ART. Event, przyjęcie, spektakl, koncert? Wszystko zaczyna się od pomysłu. Pomysłu na artystę, na muzykę, na wydarzenie.

Porozmawiajmy.

Zechcesz spróbować?