o nas

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Trzonem naszej agencji artystycznej są koncerty. To one stanowią podstawę do dalszych działań, rozwijania się i poszerzania zakresu naszych usług. Muzyka, obraz, sztuka - ART mówiąc jednym słowem jest tym co nas inspiruje. Chcemy być z Wami tam gdzie sztuka jest najważniejsza - bez względu na to czy jest to wielkie miasto czy mała miejscowość, zapraszając Was do największych hal widowiskowych, przepięknych scenerii filharmonii i teatrów muzycznych a także do kameralnych klubów czy też miejskich ośrodków kultury. Zorganizujemy dla Was także event firmowy lub prywatną imprezę. Zapraszamy do rozmowy.

PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Chcąc prezentować najwyższej jakości wydarzenia muzyczne czy też eventy współpracujemy tylko z najlepszymi. Artystami, twórcami, technikami i partnerami. To dla nas bardzo ważne aby stale podnosić sobie poprzeczkę w codziennej pracy. Pracując z artystami stawiamy na kunszt i zamiłowanie do dzielenia się artyzmem w najwyższym tego słowa znaczeniu, prezentując Wam zarówno najpopularniejsze nazwiska jak i nowych niszowych artystów.

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD...

pomysłu! Od pomysłu na artystę,muzykę, na wydarzenie czy też na miejsce. Nasz każdy projekt poprzedzony jest właściwym pomysłem. Zacznijmy zatem od niego!

FOLLOW US

PORTFOLIO

partnerzy

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...

NAPISZ DO NAS

Adres:

Hall no1

Wyszyńskiego 37

70-202 Szczecin


723 888 462

biuro@hallno1.pl