Witaj w świecie

w miejscu, które tworzymy z pasją

SINCE 2017

Poznaj nas

o nas

Najwyższe standardy

HALL No1 to coś więcej niż miejsce. To jakość sama w sobie. Unikatowość i styl bycia. Aura. Kompromisy z perspektywy klienta, jak również osób z naszej załogi mogące rzutować na jakość wykonywanej pracy są wykluczone. Nieustannie pracujemy nad tym, aby być jeszcze lepszymi. Jednym słowem - bez litości dążymy do doskonałości.

Jakość produktów

Nie współpracujemy z żadną z firm ”na wyłączność”. Dlaczego? Wszystko po to, aby móc nieustannie poszerzać i selekcjonować produkty jakościowo najlepsze dla każdego z Was. Nikt nie jest najlepszy we wszystkim, a jeśli mówi Wam że jest, to znaczy że najlepszy jest w niczym.

Świetne relacje

Jako marka która od początku swojego istnienia nie utożsamia się ze stereotypowym "salonem fryzjerskim" posiadamy szereg udanych relacji i współpracy z lokalnymi (i nie tylko) artystami, dostawcami, firmami i instytucjami. Stoi za nami lojalność, odpowiedzialność i doświadczenie.

FOLLOW US

FRANCZYZA

MARZYSZ O WŁASNYM SALONIE BEAUTY POD ZNANYM LOGO, GWARANTUJĄCYM CI ROZWÓJ I ZYSK BĘDĄC PRZY TYM NIEZALEŻNYM PRZEDSIĘBIORCĄ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!

NASZA OFERTA FRANCZYZOWA SKIEROWANA JEST DO OSÓB KTÓRE NIE BOJA SIĘ WYZWAŃ I OCZEKUJĄ NOWEGO, LEPSZEGO BIZNESU! DO OSÓB, KTÓRE POD ZNANYM LOGO, MARKĄ CHCĄ PROWADZIĆ WŁASNY SALON BEAUTY/ OPEN SPACE – WYZNACZAJĄC TYM SAMYM NAJWYŻSZE STANDARDY PRACY CZY OBSŁUGI KLIENTA W SWOIM MIEŚCIE. TWORZĄC NA MAPIE POLSKI I NIE TYLKO - MIEJSCA UNIKATOWE, LUKSUSOWE, NISZOWE, JEDYNE W SWOIM RODZAJU. MIEJSCA, JAKIE MOŻESZ TWORZYĆ JUŻ DZIŚ RÓWNIEŻ TY – WŁAŚNIE Z MARKĄ Hall No1.
TWOJA PRZYSZŁOŚĆ ? ZDECYDUJ Z NAMI, JAKA MA BYĆ.
...
...
...
...

 • Prawo do używania naszego logo i nazwy (jest zastrzeżonym znakiem towarowym).
 • Know-How prowadzenia unikatowego salonu fryzjerskiego.
 • Pomoc przy wyborze lokalizacji, negocjacjach i uzyskaniu dostępu do najmu powierzchni w galeriach handlowych, wynajmu lokali użytkowych wolnostojących w celu otwarcia Twojego Hall No1.
 • Pomoc przy przystosowaniu lokalu do działalności, jego wystroju, aranżacji, począwszy od mebli, po urządzenia techniczne, nadaniu mu klimatu a skończywszy na zorganizowaniu hucznego otwarcia o którym będzie pisała lokalna prasa!
 • Pomoc przy rekrutacji personelu, szkolenia z zakresu obsługi klienta oraz budowania relacji z personelem. Wierzymy, że ludzie są najważniejsi, dlatego kładziemy ogromny nacisk na stworzenie idealnego zespołu w każdym z naszych miejsc – możesz na Nas liczyć!
 • Dajemy Ci już na dzień dobry - Szkolenia dla Ciebie jako właściciela, oraz dla Twoich współpracowników, i personelu. Nieustannie staramy się podnosić jakość miejsc które tworzymy. Szczegóły? Poznasz je na spotkaniu z nami!
 • Wsparcie marketingowe na wszystkich portalach społecznościowych i przekaźnikach elektronicznych. Począwszy od zarządzania profilem na Facebooku czy Instagramie w postaci ogólnopolskich kampanii reklamowych, akcji promocyjnych czy wydarzeń, po produkcję materiałów tylko dla Twoich potrzeb. – wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i usług.
 • Preferencyjne warunki zakupów dzięki naszym kontaktom sieciowym.
 • Jako marka prowadzimy również agencję koncertową „Hall No1 art.” (osobno zastrzeżony znak towarowy którym nie możesz się posługiwać) współpracujemy z artystami, gwiazdami, osobami publicznymi. Przy każdej imprezie organizowanej pod naszym brandem w Twoim mieście czy okolicy - możesz liczyć na Swój czynny udział. Przełoży się to na umocnienie Twojej pozycji na lokalnym rynku. Liczymy na Ciebie!
 • Atrakcyjne warunki finansowania
 • Wsparcie na każdym etapie współpracy.

 • Twojego pełnego zaangażowania już od początku współpracy.
 • Otwartości na nowe, nieznane, oraz pełnego zaufania do marki Hall No1.
 • Komunikatywności – zacznijmy od rozmowy!
 • Wniesienia opłaty licencyjnej.
 • Opłaty franczyzowej – miesięcznej.
 • Posiadanie odpowiedniej ilości środków finansowych na dokonanie wyżej wymienionej inwestycji lub gotowość do skorzystania z finansowania sektora bankowego.
 • Chęci i pozytywnego myślenia!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci odbycia rozmowy odnośnie współpracy - zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego
507-05-05-01.

PORTFOLIO

cennik

Dbając o spersonalizowane podejście do każdego z naszych klientów, ceny ustalane są indywidualnie w zależności od wykonywanej usługi.

Masz pytania? Skontaktuj się ze swoim fryzjerem.
...

Radosław Ross
tel. 507 05 05 01

...

Kasia Bujniewicz
tel. 796 08 93 76

...

Kamila Skrzypczak
tel. 797 89 25 13

partnerzy

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...

NAPISZ DO NAS

Adres:

Hall no1

Wyszyńskiego 37

70-202 Szczecin


507 05 05 01

hallno1team@gmail.com